ROZPIS TRÉNINKŮ

Zdravíme děvčata, chlapci, vážení rodiče. Níže najdete rozpis tréninků pro všechny kategorie.

 Plavání pro radost:

  • Středa 15 – 16 hod. 11. ZŠ

Kondiční plavci:

  • Úterý 16 – 17 hod. plavání 11. ZŠ (trenér Petra Brožová)
  • Pátek 16 – 17 hod. plavání 11. ZŠ (trenér Petra Brožová)

Přípravka a mírně pokročilí:

  • Úterý 15 – 16 hod. a 16 – 17 hod. plavání 11. ZŠ (trenér Josef Halml)
  • Pátek 15 – 16 hod. a 16 – 17 hod. plavání 11. ZŠ (trenér Josef Halml)

U11 a mladší:

  • Pondělí 16 – 17 hod. atletika 7. ZŠ (trenér Anna Fialová)
  • Úterý 15 – 16 hod. a 16 – 17 hod. plavání 11. ZŠ (trenér Gabriel Komjathy )
  • Čtvrtek 15 – 16 hod. plavání SŠŘ (trenér Dana Žalková, Pavel Gazda)
  • Pátek 15 – 16 hod. a 16 – 17 hod. plavání 11. ZŠ (trenér Dana Žalková)

U13:

  • Pondělí 17 – 18 hod. atletika 7. ZŠ (trenér Lada Medvecová)
  • Úterý 15 – 15:30 hod. střelba SŠŘ (trenér Marek Szmek), 15:30 – 16 hod. plavání SŠŘ (trenér Pavel Gazda), 17 – 18 hod. šerm hala Polárka (trenér Anna Fialová)
  • Středa 15 – 16 hod. plavání 11.ZŠ (trenér Pavel Gazda), 16:30 – 17:30 hod. běh hala Polárka (trenér Marek Szmek)
  • Čtvrtek 15 – 16 hod. plavání SŠŘ (trenér Pavel Gazda)
  • Pátek 15 – 16 hod. běh SŠŘ (trenér Pavel Gazda), 16 – 17 hod. plavání SŠŘ (trenér Pavel Gazda)

U15:

  • Pondělí 15 – 17 hod. běh hala Polárka (trenér Marek Szmek), 15:45 – 16:45 hod. fyzioterapie (pouze liché týdny)
  • Úterý 15 – 16 hod. plavání SŠŘ (trenér Pavel Gazda), 16 – 16:30hod. střelba SŠŘ (trenér Marek Szmek), 17 – 18 hod. šerm hala Polárka (trenér Anna Fialová)
  • Středa 15:30 – 16:30 hod. běh hala Polárka (trenér Marek Szmek), 17 – 18:30 hod. plavání SŠŘ (trenér Pavel Gazda, Jozef Valyi)
  • Čtvrtek 15 – 16 hod. plavání SŠŘ (trenér Pavel Gazda), 16 – 17 hod. šerm hala Polárka (trenér Marek Szmek)
  • Pátek 15 – 16 hod. běh SŠŘ (trenér Marek Szmek), 16 – 17 hod. plavání SŠŘ (trenér Marek Szmek)

U17 a starší:

  • Pondělí 15 – 17 hod. běh hala Polárka (trenér Marek Szmek), 15:45 – 16:45 hod. fyzioterapie (pouze liché týdny)
  • Úterý 15 – 16 hod. plavání SŠŘ (trenér Pavel Gazda), 16 – 16:30hod. střelba SŠŘ (trenér Marek Szmek), 17 – 18 hod. šerm hala Polárka (trenér Marek Szmek)
  • Středa 16:30 – 16:30 hod. běh hala Polárka (trenér Marek Szmek), 17 – 18:30 plaváni SŠŘ (trenér Jozef Valyi)
  • Čtvrtek 15 – 17 šerm hala Polárka (trenér Marek Szmek)
  • Pátek 15 – 16 hod. běh SŠŘ (trenér Marek Szmek), 16 – 17 hod. plavání SŠŘ (trenér Marek Szmek)

Naši partneři

© 2019 • Tirata.cz