ROZPIS TRÉNINKŮ

ZAČÍNÁME V ÚTERÝ 1. 9. 2020 / aktualizováno 28. 8. 2020

Zdravíme děvčata, chlapci, vážení rodiče. Níže najdete rozpis tréninků pro všechny kategorie.

 Plaváček:

  • Čtvrtek 16 – 17 hod. 11. ZŠ (trenér Eliška Gazdová)

Kondiční plavci:

  • Pondělí 16 – 17 hod. plavání 11. ZŠ (trenér Petra Brožová)
  • Pátek 16 – 17 hod. plavání SŠED (trenér Petra Brožová)

Přípravka a mírně pokročilí:

  • Úterý 15 – 16 hod. a 16 – 17 hod. plavání 11. ZŠ (trenér Josef Halml)
  • Pátek 15 – 16 hod. a 16 – 17 hod. plavání 11. ZŠ (trenér Josef Halml)

U11 a mladší:

  • Pondělí 16 – 17 hod. atletika 7. ZŠ (trenér Anna Fialová)
  • Úterý 15 – 16 hod. a 16 – 17 hod. plavání 11. ZŠ (trenér Gabriel Komjathy )
  • Čtvrtek 15 – 16 hod. plavání SŠED (trenéři Daniela Žálková a Pavel Gazda)
  • Pátek 15 – 16 hod. a 16 – 17 hod. plavání 11. ZŠ (trenér Daniela Žálková)

U13:

  • Pondělí 17 – 18 hod. atletika 7. ZŠ (trenér Lada Medvecová)
  • Úterý 15 – 15:30 hod. střelba SŠED (trenér Pavel Gazda), 15:30 – 16:30 hod. plavání SŠED (trenér Pavel Gazda), 17 – 18 hod. šerm hala Polárka (trenér Anna Fialová)
  • Středa 15 – 16 hod. plavání 11.ZŠ (trenér Pavel Gazda), 16:30 – 17:30 hod. běh hala Polárka (trenér Pavel Gazda)
  • Čtvrtek 15 – 16 hod. plavání SŠED (trenér Pavel Gazda)
  • Pátek 15 – 16 hod. běh SŠED (trenér Pavel Gazda), 16 – 17 hod. plavání SŠED (trenér Pavel Gazda)

U15:

  • Pondělí 6:15 – 7:15 hod. plavání SŠED (trenér Jozef Valyi)
  • Pondělí 16 – 18 hod. běh + šerm hala Polárka (trenér Pavel Gazda a Aleš Depta)
  • Úterý 15 – 16 hod. plavání SŠED (trenér Pavel Gazda), 16 – 16:30 hod. střelba SŠED (trenér Pavel Gazda), 17 – 18 hod. šerm hala Polárka (trenér Anna Fialová)
  • Středa 15:30 – 16:30 hod. běh hala Polárka (trenér Pavel Gazda), 17 – 18:30 hod. plavání SŠED (trenéři Pavel Gazda a Jozef Valyi)
  • Čtvrtek 15 – 16 hod. plavání SŠED (trenér Pavel Gazda), 16 – 17 hod. šerm hala Polárka (trenér Aleš Depta)
  • Pátek 15 – 16 hod. běh SŠED (trenér Pavel Gazda), 16 – 17 hod. plavání SŠED (trenér Pavel Gazda)
  • parkurové jezdectví Hřebčín HF Životice (trenér Stanislav Hošák)

U17 a starší:

  • Pondělí 6:15 – 7:15 hod. plavání SŠED (trenér Jozef Valyi)
  • Pondělí 16 – 18 hod. běh + šerm hala Polárka (trenéři Pavel Gazda a Aleš Depta)
  • Úterý 15 – 16 hod. plavání SŠED (trenér Pavel Gazda), 16 – 16:30 hod. střelba SŠED (trenér Pavel Gazda), 17 – 18 hod. šerm hala Polárka (trenér Aleš Depta)
  • Středa 15:30 – 16:30 hod. běh hala Polárka (trenér Pavel Gazda), 17 – 18:30 plavání SŠED (trenér Jozef Valyi)
  • Čtvrtek 15 – 17 hod. šerm hala Polárka (trenér Aleš Depta)
  • Pátek 15 – 16 hod. běh SŠED (trenér Pavel Gazda), 16 – 17 hod. plavání SŠED (trenér Pavel Gazda)
  • parkurové jezdectví Hřebčín HF Životice (trenér Stanislav Hošák)

Kontakty na trenéry LSK F-M

Termínový kalendář LSK F-M

Desatero fair play LSK F-M

Moderní pětibojPlaváníŠermStřelbaJezdectvíBěhTriatlon

Naši partneři

© 2020 • Tirata.cz