Májové závody – Honza jediným vojákem v poli

Třídenní atletický maraton na stadionu Slezanu, to byly povedené Májové závody. Vysoký počet účastníku z Moravy, Slezska ale i Slovenska a široké spektrum disciplín, pro všechny mládežnické kategorie, co více si přát? A tak nutno napsat, že účast sportovců z Lašského sportovního klubu F-M, je více než zklamáním.

Jediným vojákem v poli, který držel náš prapor, byl Jan Venglář. A držel ho opravdu vysoko. V běhu na 60 m se v konkurenci 54 závodníků umístil na krásném 7. místě. Na 300 metrové trati se mu příliš nepovedl start a ztrátu už nedohnal, skončil 19. Honza se ještě přihlásil do hodu míčkem, ale tam to byl propadák.

Janko, moc Ti děkujeme, že jsi jako jediný úspěšně reprezentoval náš klub. A jedna rada na závěr, už se nikdy nehlas do závodu v hodu kriketovým míčkem 🙂.