Šest našich triatlonistů na Epic3Challenge

Epic3Challenge to byl třídenní (7. – 9. 8.) triatlonový závod ve městech Havířov a Albrechtice. Na jeho start se postavilo i šest reprezentantů Lašského sportovního klubu F-M. Ema Surmová se výzev nebojí a nahlásila se hned do dvou disciplín. V aquatlonu vybojovala zlatou, v triatlonovém závodě potom stříbrnou medaili. V aqutlonu chlapců 12 – 14 let se na trati potkali bratranci Surmovi. O kousek úspěšnější byl o dva roky starší Martin, který skončil pátý, Šimon v jeho těsném závěsu pak šestý. Poslední rok může startovat v dětských triatlonových kategoriích Matěj Kornel. Skvělým výkonem si máznul na chleba všechny své soupeře a zaslouženě vystoupal na stupeň nejvyšší. To jeho bratr Tomáš teprve zkušenosti sbírá, a tak je jeho sedmé místo velkým příslibem do budoucnosti.

Mezi dospělými jsme měli jediného zástupce. Tobiáš Šimčák je již protřelý a ostřílený triatlonista, a byť je mu teprve šestnáct, v kategorii mužů do 39 let obsadil 10. místo. Tohle je v konkurenci 34 startujících více než dobrý výsledek.

Skvělá práce celé šestičlenné výpravy Lašského sportovního klubu F-M. Děkujeme, že jsme díky Vašim výborným výsledkům opět byli vidět

Výsledky aqutlonu 9 – 11 let

Výsledky triatlonu 9 – 11 let

Výsledky aquatlon 12 – 14 let

Výsledky triatlon 12 – 14 let