Šermířské soustředění – hodnocení

V sobotu 5. prosince se na Resortu Partyzán na Morávce uskutečnilo pod vedením našeho hlavního trenéra šermu Aleše Depty šermířské soustředění. Soustředění bylo určeno všem našim členům kategorií U15, U17 a U19. Na své svěřence se přišel podívat i náš nový trenér běhu Michal Frainšic.

Pro všechny účastníky čekalo na úvod „milé“ (no, to by mohlo být smělé tvrzení) překvapení, když rozcvičku vedl náš kondiční specialista Filip Saidl. Dle jeho slov si rád přijel zkontrolovat na živo, jak to jeho svěřencům „šlape“, a tak využil příležitosti a všechny řádně rozhýbal a následně předal Alešovi se slovy, tak tady je máš, jsou tví, jsou rozcvičeni, protaženi, poznali nepoznané, ale asi jsou „hotovi“ – nevadí? Aleš je však odborník na slovo vzatý a s jemnou únavou svých svěřenců si hravě poradil a unavil je ještě více :-)).

Po celý den panovala velmi dělná atmosféra, kterou kvitoval i Aleš. Ale nebylo to jen o tréninku, ale i o vynikajícím obědě, který připravila Eliška a závěrečném odpočinku v sauně.

Tohle byla parádní sobota, děkujeme našim trenérům a sportovcům za nasazení. A především pak Elišce a Pavlovi za příjemnou domáckou atmosféru, kterou pro nás připravili.

Pětiboj - nadcházející události

Naši partneři

© 2022 • Tirata.cz