ME v moderním pětiboji – Matěj, Aleš a Tobias

Mistrovství Evropy v moderním pětiboji kategorií U17 a U19 proběhne letos v litevském městě Druskininkai (1. – 9. 6.). ČSMP nominoval na tyto závody sedm pětibojařů, kteří budou se lvíčkem na prsou reprezentovat Českou republiku. Tři z nich jsou členy Lašského sportovního klubu F-M!

Matěj Kornel

Matěj Kornel: Maty bude čerpat ze svých zkušeností z loňského roku, kdy na ME a především pak na MS dosáhl výjimečných výsledků. A byť letos závodí o kategorii výš a tedy i se soupeři o rok staršími, věříme, že je zopakuje. Hodně bude záležet na tom jak se mu povede šerm a OCR, v laser runu o jeho výkonu nepochybujeme. Náš tip: postup do finále a tam do desítky.

Aleš Majstryszin

Aleš Majstryszin: Aleš si o svou nominaci řekl výbornými výsledky v loňské sezoně a zcela zaslouženě tak dostává šanci ukázat se v reprezentaci ČR. Jeho výsledek bude záležet především na výkonech v šermu a na střelnici. Všichni však víme, že se dokáže na důležité závody vždy dobře připravit. Náš tip: postup do semifinále.

Tobias Raška

Tobias Raška: Tobi vyniká sebevědomím a skvělými výkony ve všech disciplínách. S jistotou můžeme napsat, že nikde nemá slabinu a málokdy zaváhá. Proto ho považujeme za černého koně ME. Náš tip: postup do finále a tam do pátého místa.

Barvy České republiky budou dále hájit Alexandra Fernandes (U17, Dukla Praha), Kateřina Váňová (U19, Kralupy), Jakub Samiec (U17, Bystřice) a Matyáš Štegman (U17, Dukla Praha). Mimo individuálních závodů, jsou na pořadu i štafety a soutěže družstev. O jejich složení zatím není rozhodnuto. O průběhu závodů vás budeme samozřejmě pravidelně informovat.

Matěji, Aleši a Tobi, gratulujeme vám k nominaci do reprezentace ČR. Na ME nechejte vše co ve vás je a jděte na krev. Držíme vám palce a budeme fandit ze všech sil. Hodně sportovního štěstí!!!

Pětiboj - nadcházející události

ČPM 2024 – 8. kolo

Místo: Praha Termín: 5. 10. Propozice: ČPM 2024 – 8. kolo Ročníky 2010 a starší

Naši partneři

© 2024 • Tirata.cz