Kladenská cena – sedm medailí a čtrnáct osobních rekordů

Doslova v plné polní, s pěti trenéry a patnácti sportovci jsme vyrazili do naší nejoblíbenější pětibojařské destinace, kterou je Kladno. Právě tady jsme totiž historicky získali nejvíce osobních rekordů. A dařilo se nám tady opět parádně.

Teo Raška je stále k nezastavení a po výborném výkonu stanul na stupni nejvyšším. V jeho kategorii U11 udělali plaveckým trenérům radost i Jan Venglář a Damián Carbal. Zato na ovále by měli oba kluci přeci jen přidat. I tak z toho jsou dva krásné osobáky.

V U15 máme skvělou trojku. Dan Venglář šel do poslední disciplíny z prvního místa a dlouho závod vedl. V závěru však neodolal tlaku Tobiase Rašky a Matěje Kornela. A tak mu zbyla nechtěná brambora. Tobi bral stříbro, Matěj bronz.

Výkladní skříní jsou naše U17. Štěpán Surma sám nevěřil, že šel 200 m plavání pod dvě minuty. Povedlo se, a potom už nikdo nemohl ohrozit jeho zlatou medaili, a to ani v kategorii U17+. Štěpa tedy 2x zlatý a Anička Studénková 2 x stříbrná. I tady se rozhodovalo v bazénu a oba naši reprezentanti stále dokazují, že plavání opravdu umíme.

Open…. tady toho ve statistikách moc nemáme, a tak je skvělé, že Beáta Gazdová, jako vždy první, zvedla prapor. V šermu doslova excelovala a do další části závodu šla z druhého místa. Celkové se pak umístila pátá, a to je lichotivý výsledek.

Skvělou práci odvedli nejen medailisté a výše jmenovaní. Nové zápisy do našich statistik zaznamenali rovněž Izabel Běčáková, Anna Provazníková, Ema Surmová, Vincent Sárközi, Zoe Carbalová a Vanda Žálková.

Sedm medailí, čtrnáct osobních rekordů, ale taky 2 x 404 km a pokuta za rychlou jízdu. To byl nádherný pětibojařský závod ve městě hokeje – na Kladně.

Děkujeme Vám všem, kteří jste tam s námi byli. Tedy mimo Policie ČR 🙂

Konečné výsledky Kladenská cena 2020

Rozhovor s šéftrenérem před závodem

Pětiboj - nadcházející události

Naši partneři

© 2022 • Tirata.cz