ZON, U19 smíšené štafety – 8. místo

V neděli 29. listopadu se v polské Spale odehrál poslední soutěžní den „Závodů olympijských nadějí“. Celá naše reprezentace nastoupila v závodě smíšených štafet v kategorii U19. Čeští reprezentační trenéři nominovali naše členy Annu Studénkovou a Štěpána Surmu do jednoho týmu, což nám lašským příznivcům udělalo radost.

Celkem nastoupilo patnáct dvojic a nutno podotknout, že naše dvojička „Aňa a Štěpa“ byla v celém startovním poli U19 zdaleka nejmladší.

V šermu si vedli výborně, když z 28 šermířských soubojů (14 + 14) dokázali získat celkem 16 vítězství (8 + 8) a průběžně se usadili na 4. – 6. místě.

V plavání na 200 m (100 m + 100 m) se dokázali tradičně zmáčknout a odměnou jim byl vynikající čas 1:54.71, což byl nejrychlejší čas ze všech, bravo! V průběžném pořadí se osamostatnili na pěkném 4. místě.

V laser runu šlo především o to, jak se poperou se střelbou a kolik vydrží v běhu. A nebylo to vůbec špatné, střelba byla pohodová a běh na doraz, rychleji to prostě nešlo, výsledný čas 12:14.07 dal v laser runu 10. místo. Nakonec je z toho celkově velmi slušný výkon a 8. místo v konečném pořadí.

Aničko, Štěpáne, děkujeme za parádní reprezentaci ČR i našeho klubu. Udělali jste nám radost!

Všem našim členům vzkazujeme, všichni máte šanci se na Závody olympijských nadějí nominovat a užít si je. Stačí k tomu, však vy víte co … … … .