Závody olympijských nadějí – 3. a 9. místo

V pátek 27. listopadu prvním dnem odstartovaly „Závody olympijských nadějí“ v polské Spale. Českou republiku a náš klub reprezentovali v kategoriích U17 Anna Studénková a Štěpán Surma.

Anička v konkurenci 26 závodnic z POL a ČR obsadila pěkné 9. místo. Tradičně výborně zaplavala, v laser runu ji trochu pozlobila střelba, ale v běhu zabojovala a odměnou je jí umístění v první desítce. Závod vyhrála česká reprezentantka Lucie Hlaváčková, gratulujeme.

Štěpán měl celkem 22 soupeřů a umístil se na výborném 3. místě – GRATULUJEME! Štěpán skvěle zaplaval a výborně běžel, bohužel střelba jej výrazně zradila. Především díky své bojovnosti a skvělému finiši z toho je nakonec bronz, ale bodově to byl slabší výkon.

Děkujeme Aničce a Štěpánovi za vzornou reprezentaci!

Anička se Štěpánem mají před sebou ještě nedělní závod smíšených štafet kategorie U19, který bude opět s přímém přenosu. Odkazy najdete ZDE nebo ZDE.