V Kralupech pět medailí a fantastický Matěj Kornel

S velkým otazníkem jsme nejen my, ale i naši soupeři, odjížděli na první kolo ČPM do Kralup nad Vltavou. S pěti medailemi a spokojeným úsměvem se vracíme domů, do Frýdku-Místku.

Matěj Kornel smazal 6 vteřin za svého osobáku v plavání a skvěle zastřílel. Do běžecké části tak vstupoval s číslem šest. I Forest Gump by pak musel nasucho polykat před jeho výkonem. Skvělým časem pod pět minut strčil všechny své soupeře do kapsy a v U15 zaslouženě bral zlato.

O pověstný vlásek, a to pouhé dva body uteklo první místo Teodoru Raškovi. Krásná stříbrná medaile tak dává velkou naději pro jeho celkové umístění v ČPM v kategorii U11.

V kategorii U17 a U17+ zářila Anna Studénková a Jonáš Ryška. Byť Anička jednu střelbu prostála, jen jedna soupeřka byla nad její síly – stříbro. 21 vítězných zásahů na šermířském planši ji pak přineslo zlato v U17+.

A zase šerm, tam si Jonáš Ryška nevedl vůbec špatně, 15 vítězných zásahů spolu se zlepšeným osobákem v plavání mu stačilo na bronzovou medaili v U17+.

Kralupy nám ukázaly, že jsme nespali na vavřínech, že v kategorii U11 a U15 máme velké naděje. A také to, jak velký kus cesty jsme urazili v šermu v kategoriích U17 a U19, což kvitovali i trenéři šermu Aleš Depta a Marek Szmek.

Gratulujeme medailistům Aničce, Matějovi, Teodorovi, Jonášovi, děkujeme všem našim pětibojařům za energii, se kterou šli závodit, děkujeme našim trenérům za přípravu svých svěřenců a děkujeme rodičům za podporu a doprovod na závody – LAŠSKÁ SÍLA SE VALÍ!

Výsledky 1. kola ČPM – Kralupy nad Vltavou

Jak to vidí trenéři

2. kolo ČPM – Kladno

Pětka na dráze, 17. 6. – pozvánka

Naši partneři

© 2022 • Tirata.cz