Teo a Tobias ve Frýdlantě zlatí

Nedělní Frýdlantský duatlon, to byla tentokrát dost silná káva i pro zkušené závodníky. Není s podivem, že někteří do těžkého a rozmáčeného terénu ani nenastoupili. To se však rozhodně netýká čtyř členů Lašského sportovního klubu F-M.


V juniorském běhu nás na trati 2,5 km reprezentoval Teodor Raška. Skvělým časem 11:08 zaslouženě zvítězil a nadělil si tak dárek ke svým krásným desátým narozeninám. I my přejeme vše nejlepší. Tobias Raška to měl těžší, běžel rovných 5 km. Vše zvládl na výbornou, a i jemu pořadatelé pověsili na krk zlatou medaili.


Ještě donedávna nerozlučná a těžko porazitelná dvojice S+Š (Surma Štěpán a Šimčák Tobiáš) se přihlásila do štafetového závodu 4,5 km běh – 19 km MTB – 2,5 km běh. Štěpán to vzal od začátku bez respektu a předával jako pátý, následoval Tobi na horském kole a pak opět Štěpánův běh do cíle. Desáté místo naší štafety, která byla nejmladší ve startovním poli, je skvělým úspěchem. Celkem se závodu zúčastnilo 46 družstev, z toho 21 soutěžilo v kategorii s našimi duatlonisty.


Skvělé závody, skvělé výkony a vynikající výsledky, to byl Frýdlantský duatlon. Poděkování a gratulace patří dvojicím T α T a S α Š

Frýdlantský duatlon – konečné výsledky všech kategorií

Běh, Triatlon - nadcházející události

Travný Trek

Místo: Morávka Termín: 10. 12., start v 10:00 hodin Propozice: Travný Trek Trať 12,7 a 21,5 km

Předvánoční běh

Místo konání: Frýdek-Místek Termín: 17. 12. Propozice: Předvánoční běh Seznam závodů Běžecké ceny mládeže 2022

Naši partneři

© 2022 • Tirata.cz