Teo a Tobias ve Frýdlantě zlatí

Nedělní Frýdlantský duatlon, to byla tentokrát dost silná káva i pro zkušené závodníky. Není s podivem, že někteří do těžkého a rozmáčeného terénu ani nenastoupili. To se však rozhodně netýká čtyř členů Lašského sportovního klubu F-M.

V juniorském běhu nás na trati 2,5 km reprezentoval Teodor Raška. Skvělým časem 11:08 zaslouženě zvítězil a nadělil si tak dárek ke svým krásným desátým narozeninám. I my přejeme vše nejlepší. Tobias Raška to měl těžší, běžel rovných 5 km. Vše zvládl na výbornou, a i jemu pořadatelé pověsili na krk zlatou medaili.

Ještě donedávna nerozlučná a těžko porazitelná dvojice S+Š (Surma Štěpán a Šimčák Tobiáš) se přihlásila do štafetového závodu 4,5 km běh – 19 km MTB – 2,5 km běh. Štěpán to vzal od začátku bez respektu a předával jako pátý, následoval Tobi na horském kole a pak opět Štěpánův běh do cíle. Desáté místo naší štafety, která byla nejmladší ve startovním poli, je skvělým úspěchem. Celkem se závodu zúčastnilo 46 družstev, z toho 21 soutěžilo v kategorii s našimi duatlonisty.

Skvělé závody, skvělé výkony a vynikající výsledky, to byl Frýdlantský duatlon. Poděkování a gratulace patří dvojicím T α T a S α Š