Anička získala na Čokoládové tretře stříbro a bronz

Raketka

Byť pořadatelům nepřálo počasí, sešlo se na Čokoládové tretře více než 150 účastníků, a to včetně Jakuba Holuši a čtyř pětibojařů Lašského sportovního klubu F-M.

Závod pro mladé atletické nadšence měl na programu krátké běžecké tratě. To, že je výbornou běžkyní opět prokázala Anna Provazníková. Na 300 m úseku, o pověstný vlásek, v tomto případě o 0,03 vteřiny, uhájila bronzovou medaili. Ve stejné disciplíně skončil Teodor Raška desátý a Ema Surmová obsadila 15. místo. Honza Venglář to měl o 100 m jednodušší a téměř sprintem si doběhl pro hezké páté místo.

Zajímavou disciplínu si pak mohli vyzkoušet ročníky 2009/10, hod raketkou. I tady se prosadila Anička, která brala stříbro, což je velmi příjemné překvapení. To Ema s Teodorem se přesvědčili, že hod není zdaleka jejich silnou stránkou a bez techniky to prostě nejde.

Anno a Emo, Honzo a Teo určitě jste si užili hezké závody, děkujeme za reprezentaci našeho klubu! A vy ostatní, kde jste byli? V cukrárně ty kilometry nenaběháte a zkušenosti nezískáte 🙂.